O nás

Jsme tým. Tým projektantů a montážníků. Zajišťujeme projekt rekuperace a následně montáž rekuperace v rodinných domech. Spojuje nás nadšení pro kvalitní technologie. Díky zpětné vazbě z montáží jsou naše projekty promyšlené a propracované. A to platí i naopak. Naši montážníci chápou principy, znají problematiku a proto můžeme zajistit odbornou montáž. A protože od nás dostanete obojí, můžete se spolehnout na kvalitu odvedené práce.

Náš tým

V našem týmu jsme vám k dispozici. Neváhejte se na nás obrátit.

Ing. Radek Goca

vedoucí montáží

tel.: 725 456 474
e-mail: radek@foxhome.cz

Ing. Dušan Řezanina

technické konzultace,
jednatel společnosti

tel.: 608 534 062
e-mail: dusan@foxhome.cz

Ing. Vojtěch Novák

poptávky
a příprava zakázek

tel.: 777 885 333
e-mail: vojta@foxhome.cz

Mgr. Aneta Němečková

fakturace,
platby

tel.: 607 035 952
e-mail: anetka@foxhome.cz

Spokojení klienti

Jak to funguje?

Zadáníprojektu

Zadání
projektu

Zadání projektu

Řeknete nám Vaši představu a společně sestavíme zadání, aby odpovídalo Vašim přáním. Následně sestavíme cenovou nabídku na projekt.

Vypracování projektu

Připravíme projektovou dokumentaci ve stupni, který si jsme si dohodli. Součástí je i osobní jednání, kde zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme Vám s orientací v oboru řízeného větrání.
více

Realizace / montáž

Jakmile bude stavba připravena, zajistíme pro Vás odbornou montáž rekuperace v souladu s rozpočtem, který jsme byl stanoven v projektové fázi. 
více

Získat dotaci

Pokud jste se rozhodli o využití dotace, tak po její realizaci připravíme nutné podklady pro její čerpání. Veškerou administrativu zařídí náš dotační specialista.
více

Zastupujeme tyto značky