Kompletní řešení rekuperace

Od představ až k čerstvému vzduchu. Zajistíme pro Vás návrh řízeného větrání, vypracujeme projektovou dokumentaci a zajistíme odbornou montáž. 
Zadáníprojektu

Zadání
projektu

Zadání projektu

Řeknete nám Vaši představu a společně sestavíme zadání, aby odpovídalo Vašim přáním. Následně sestavíme cenovou nabídku na projekt.

Vypracování projektu

Připravíme projektovou dokumentaci ve stupni, který si jsme si dohodli. Součástí je i osobní jednání, kde zodpovíme Vaše dotazy a pomůžeme Vám s orientací v oboru řízeného větrání.
více

Realizace / montáž

Jakmile bude stavba připravena, zajistíme pro Vás odbornou montáž rekuperace v souladu s rozpočtem, který jsme byl stanoven v projektové fázi. 
více

Získat dotaci

Pokud jste se rozhodli o využití dotace, tak po její realizaci připravíme nutné podklady pro její čerpání. Veškerou administrativu zařídí náš dotační specialista.
více

Blog - Služby

Proč mít doma rekuperaci?

Proč mít doma rekuperaci? Protože chcete čerstvý vzduch. Stejně jako čistou vodu, nebo doma vypěstovanou zeleninu.    Každý ať si vybere to svoje. Vodu lze pít z kohoutku, kupovat ji balenou či čerpat ze studny. Ale většina z…
číst

Z průběhu instalace

Zdravíme nadšence do rekuperací. Jako náš úvodní příspěvek do blogu jsme si vybrali záznam z montáže, abyste měli lepší představu co vše k rekuperaci patří. Jako první je potřeba zajistit projektovou dokumentaci. Pro tuto…
číst

Jednotky na trhu

Atrea Atrea je český výrobce, nabízí jednotky jak pro rodinné domy, tak i pro větší či průmyslové instalace. Pro nás je zajímavá jednotka Atrea DUPLEX EASY, dále EC5, resp. ECV5 (vodorovná a svislá varianta montáže = pod…
číst

Spokojení klienti

Zastupujeme tyto značky