Projekt rekuperace

Připravíme projekt rekuperace ve stupni, který si jsme si dohodli. Součástí je i osobní jednání, kde Vám projektant rekuperace zodpoví Vaše dotazy a pomůže Vám s orientací v oboru řízeného větrání. Zvolit můžete ze 3 variant viz níže.

Chci projekt

PROJEKT

Zjednodušený projekt

od 3 000 Kč

Projektant zpracuje projekt za účelem ujasnění rozsahu instalace a pro následnou možnost zpracování cenové nabídky. Na základě tohoto projektu umíme zakázku i zrealizovat.

Vzor Mám zájem

PROJEKT

Pro stavební povolení

od 7 000 Kč

Projekt vzduchotechniky RD, který projektant opatří autorizací kulatým razítkem. Projekt se následně zařadí do projektové dokumentace celého domu. Projekt obsahuje podobné informace jako zjednodušený projekt, ale má navíc technickou zprávu a je autorizovaný. Tuto variantu volí klienti, jejichž projektant nemá vlastní subdodavatele pro projekt vzduchotechniky.

Vzor Mám zájem

PROJEKT

Realizační projekt

od 12 000 Kč

Projektant zpracuje realizační projekt, který obsahuje to samé jako projekt pro stavební povolení a navíc zahrnuje i výkaz výměr (slepý rozpočet) a realizační informace. Tento projekt lze použít i na stavební povolení (je autorizovaný). Tuto variantu volí klienti, kteří mají individuální domy od architektů a chtějí mít podklady pro výběrové řízení na stavební firmu.

Vzor Mám zájem

Blog - projekt

Nezávazná poptávka projektu

Pokud máte k dispozici projekt vašeho domu, zašlete nám jej e-mailem, pokud ne kontaktujte nás pro více informací skrze kontatkní formulář či telefonicky nebo e-mailem a náš projektant rekuperace se Vám bude věnovat.
Napište číslicemi "třidvajedna":

Spokojení klienti

Zastupujeme tyto značky